| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Dell HD 300G SAS6 10 2.5 W-SIR E/C 5711783238515 PGHJG SSD disks | €190.00 |
|
mts.ee |
DELL 300GB SAS 10K 2.5" | €219.97 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 300 GB |
| Kõvaketta kiirus | 10000 RPM |
| Liides | SAS |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |
| Muud funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 V |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 60 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 65 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |