| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
DELL 1TB SAS 3.5" 1000 GB | €258.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 1000 GB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | SAS |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Käigultvahetus | |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Ühilduvad tooted | PowerEdge R310 PowerEdge R320 PowerEdge R410 PowerEdge R415 PowerEdge R420 PowerEdge R510 PowerEdge R515 PowerEdge R520 PowerEdge R710 PowerEdge R720 Poweredge R720xd PowerEdge T310 PowerEdge T320 PowerEdge T410 PowerEdge T420 PowerEdge T610 PowerEdge T620 PowerEdge T710 PowerEdge VRTX PowerVault DL2200 PowerVault DR4100 PowerVault MD3200 PowerVault MD3200i PowerVault NX200 |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |