| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Dell HD,1TRB,NL6,7.2K,3.5,SGT-MSKP 5712505233559 cietais disks | €180.00 |
|
oreol.eu |
Cietie diski Dysk Dell HD,1TRB,NL6,7.2K,3.5,SGT-MSKP - OReol.eu | €246.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 1000 GB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | SAS |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 60 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 65 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |