| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Brother HD-40CL sisemine kõvaketas 2.5" 10 GB Ultra-ATA/133 | €1140.21 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 10 GB |
| Liides | Ultra-ATA/133 |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Printer/MFU |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Ühilduvad tooted | Brother HL-4000CN |
| Muud funktsioonid | |
| Sisemine | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 V |