Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 1000 GB |
| Kõvaketta kiirus | 5400 RPM |
| Liides | Jada ATA III |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Sülearvuti |
| Ühilduvad tooted | Aspire E3-112 Aspire Es1-132 Aspire V3-372 Travelmate B116-M Travelmate P446-Mg |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 V |