Tootja: SilverNet
Mudel: SIL ECHO-BS
EAN: 5060693980992
SilverNet ECHO-BS. Andmete edastamise maksimaalne määr: 300 Mbit/s. Antenni kujundus: Sisemodem, Antennivõimenduse tase (maksimaalne): 16 dBi. Sagedusriba: 5 GHz, Vastuvõtja tundlikkus: -74dBm@300Mbps -78dBm@54Mbps -98dBm@1Mbps. Ethernet LAN-liidese tüüp: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100,1000 Mbit/s, Võrgustandardid: IEEE 802.11a, IEEE 802.11n. Turvaalgoritmid: 128-bit AES, WPA, WPA2, WPA2-AES, WPA2-PSK, WPA2-TKIP
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
SilverNet ECHO-BS 300 Mbit/s Valge | €293.68 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Andmeedastus | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 300 Mbit/s |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) |
| AC-sisendpinge | 100-240 V |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 6 W |
| Power over Ethernet tugi | |
| Power over Ethernet (PoE) | 24 V |
| Pistiku tüüp | Tüüp G |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11n |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Täisdupleks | Jah |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Staatiline IP | Jah |
| Dünaamiline IP | Jah |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 95 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | 128-bit AES, WPA, WPA2, WPA2-AES, WPA2-PSK, WPA2-TKIP |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Veebipõhine haldus | |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| Sagedusriba | 5 GHz |
| Vastuvõtja tundlikkus | -74dBm@300Mbps -78dBm@54Mbps -98dBm@1Mbps |
| Väljundvõimsus (dBm) | 27 |
| Antenn | |
| Antenni kujundus | Sisemodem |
| Antennivõimenduse tase (maksimaalne) | 16 dBi |
| Antennide arv | 1 |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Valge |
| LED-indikaatorid | LAN, Võimsus, WLAN |
| Päritoluriik | Ühendkuningriik |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 395 mm |
| Sügavus | 100 mm |
| Kõrgus | 90 mm |
| Kaal | 770 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi sügavus | 120 mm |
| Pakendi kõrgus | 430 mm |
| Pakendi laius | 120 mm |
| Pakendi kaal | 1,34 kg |
| Logistika andmed | |
| ÜK tariifikood | 85176200 |