Tootja: SilverNet
Mudel: SIL BASE 500
EAN: 5060693980206
SilverNet Base 500. Andmete edastamise maksimaalne määr: 500 Mbit/s, Toetatud andmeedastuskiirus: 95, 240, 500Mbps. Antenni kujundus: Väline, Antennipistmiku tüüp: N-tüüpi. Wi-Fi laineala: Üheribaline (5 GHz), Wi-Fi standard: Wi-Fi 5 (802.11ac), WLAN edastuskiirus (max): 867 Mbit/s. Ethernet LAN-liidese tüüp: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100,1000 Mbit/s, Võrgustandardid: IEEE 802.11i, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1x. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud & juhtmevaba
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
SilverNet Base 500 Võrgusild 500 Mbit/s Valge | €1330.23 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Võrgusild |
| Toote värv | Valge |
| Puldifunktsioon | Jah |
| LED-indikaatorid | LAN, Signaali tugevus |
| Võimsuse automaatjuhtimine (ATPC) | Jah |
| Ülepingekaitse | |
| Lähtestusnupp | |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP67 |
| Network Time Protocol (NTP) klient | Jah |
| Wi-Fi multimeedia (WMM)/(WME) | Jah |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | Jah |
| Seinale kinnitatav | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 60000 h |
| Päritoluriik | Ühendkuningriik |
| Andmeedastus | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 500 Mbit/s |
| Toetatud andmeedastuskiirus | 95, 240, 500Mbps |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11i, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1x |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Täisdupleks | Jah |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Dünaamiline IP | Jah |
| Staatiline IP | Jah |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | DC (alalisvool), Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| Toiteallikas | 15,4 W |
| Alalisvoolu sisendpinge | 24 - 48 V |
| Elektritarbimine (max) | 16 W |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 6 W |
| Power over Ethernet tugi | |
| Power over Ethernet (PoE) | 48 V |
| Pistiku tüüp | Tüüp G |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| WiFi | |
| Wi-Fi laineala | Üheribaline (5 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN edastuskiirus (max) | 867 Mbit/s |
| Sagedusriba | 5.1 - 5.8 GHz |
| Modulatsioon | 16-QAM, 64-QAM, 256-QAM, BPSK, QPSK |
| Vastuvõtja tundlikkus | -82dBm@54Mbps, -74dBm@300Mbps, -68dBm@1.3Gbps |
| Väljundvõimsus (dBm) | 26 |
| Ulatus sisetingimustes | 5.1GHz - 5.7Ghz |
| Ulatus välitingimustes | 5.4GHz - 5.8GHz |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES, SNMPv2 |
| Turvaelemendid | 802.1x, 802.11i, 802.1Q |
| MAC-aadresside filtreerimine | Jah |
| Autentimismeetod | WPA2 AES |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud & juhtmevaba |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -20 - 70 °C |
| Kasutustemperatuur (T-T) | -4 - 158 °F |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 90 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 95 protsenti |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Haldusplatvorm | SNMP V2 |
| Veebipõhine haldus | |
| DHCP-klient | Jah |
| Antenn | |
| Antenni kujundus | Väline |
| Antennipistmiku tüüp | N-tüüpi |
| Antennide arv | 1 |
| Pakendi sisu | |
| Maandus | Jah |
| Ethernet-toide + injektor(id) | Jah |
| Sisaldab kinnitusklambrit | Jah |
| Kaasas toiteplokk | Jah |
| Kiirpaigaldusjuhend | |
| Süsteeminõuded | |
| Minimaalsed süsteeminõuded | Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Microsoft Windows, Mac OS, Linux Distributions |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 220 mm |
| Sügavus | 75 mm |
| Kõrgus | 220 mm |
| Kaal | 1,6 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 310 mm |
| Pakendi kõrgus | 395 mm |
| Pakendi sügavus | 100 mm |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi kaal | 2,65 kg |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Sertifikaadid | |
| Sertifikaat | CE, FCC |
| Logistika andmed | |
| ÜK tariifikood | 85176200 |