Tootja: Toshiba
Mudel: 18221168743
EAN: 5712505259382
Toshiba B-EX4T2 TS. Printimistehnoloogia: Vahetu termiline/termosiire, Maksimaalne resolutsioon: 300 x 300 DPI, Printimiskiirus: 304 mm/s. Toetatud paberilaius: 114 mm. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Toshiba B-EX4T2 TS sildiprinter Vahetu termiline/termosiire 300 x 300 DPI | €1878.87 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Printimine | |
| Printimistehnoloogia | Vahetu termiline/termosiire |
| Värv | |
| Maksimaalne resolutsioon | 300 x 300 DPI |
| Printimiskiirus | 304 mm/s |
| Printimiskiirus | 12 rida minutis |
| Maksimaalne printimislaius | 10,4 cm |
| Toimimine | |
| Sisemälu | 32 MB |
| Välkmälu | 16 MB |
| Sisseehitatud vöötkoodid | GS1 DataBar |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN | |
| WiFi | |
| USB port | |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Paralleelportide kogus | 1 |
| Valitav ühenduvus | Ethernet, USB 2.0 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Ekraan | LCD |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 278 mm |
| Sügavus | 460 mm |
| Kõrgus | 310 mm |
| Paberikassett | |
| Maksimaalne rulli läbimõõt | 20 cm |
| Toetatud paberilaius | 114 mm |
| Maksimaalne sildipikkus | 600 m |