| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Epson LabelWorks LW-K400 imprimante pour étiquettes 180 x 180 DPI 6 mm/sec QWERTY | €44.90 |
|
www.gangaelectronica.es |
Epson LabelWorks LW-K400 Label Maker | €48.35 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võimsus | |
| Võimsustarve (printimisel) | 2,55 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,566 W |
| Aku tüüp | AA |
| Toetatud akude arv | 6 |
| Automaatne väljalülitus | |
| Printimine | |
| Maksimaalne resolutsioon | 180 x 180 DPI |
| Printimiskiirus | 6 mm/s |
| Maksimaalne printimiskõrgus | 9 mm |
| Vertikaalne printimine | |
| Teksti stiil | Julge |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Ekraan | LCD |
| Ekraani resolutsioon | 128 x 32 pikslit |
| Tagantvalgustusega ekraan | |
| Kontrolli tüüp | Nööbid |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Toimimine | |
| Lindi lõikamine | Manuaal |
| Lindi laius | 1,8 cm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 110 mm |
| Sügavus | 56 mm |
| Kõrgus | 170 mm |
| Kaal | 420 g |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84433210 |