Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Printimine | |
| Printimistehnoloogia | Vahetu termiline |
| Printimiskiirus | 152,4 mm/s |
| Maksimaalne printimislaius | 5,6 cm |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Ethernet LAN | |
| WiFi | |
| USB port | |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| RS-232 portide arv | 1 |
| Toimimine | |
| Lehe kirjelduse keeled | ESC P |
| Sisemälu | 16 MB |
| Välkmälu | 8 MB |
| Sisseehitatud vöötkoodid | CODABAR (NW-7), Code 128 (A/B/C), Code 39, EAN128, EAN13, EAN8, ITF, UPC-A, UPC-E |
| Disain | |
| Toote värv | Must, Hall |
| Võimsus | |
| AC-adapteri väljundpinge | 25 V |
| AC-adapteri väljundvool | 6 A |
| Paberikassett | |
| Lindi pikkus | 1 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 110 mm |
| Sügavus | 215 mm |
| Kõrgus | 172 mm |
| Kaal | 1,32 kg |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 80 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 20 - 80 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 40 °C |
| Pakendi sisu | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Muud funktsioonid | |
| LED-indikaatorid | |
| Maksimaalne resolutsioon | 203 x 203 pikslit |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows Vista Business, Windows Vista Business x64, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64 |
| Minimaalne RAM | 128 MB |
| Minimaalne kõvakettaruum | 70 MB |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84433210 |