Tootja: Gigabyte
Mudel: 6BW771Z00MR-00
EAN: 4719331601157
Gigabyte W771-Z00. Protsessori pesa: Protsessoripesa sWRX8, Ühilduvad protsessoriseeriad: AMD Ryzen™ Threadripper™. Toetatud mälutüübid: DDR4-SDRAM, Toetatud DIMM-mooduli maht: 128GB, Toetatud RDIMM-i taktsagedused: 2133,2400,2666,2933,3200 MHz. RAID-tasemed: 0, 1, 5, 10. Pardagraafika adapteri mudel: Aspeed AST2600. Ethernet-liidese tüüp: 10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet, LAN-kontroller: Intel I210, Intel® X550-AT2
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Gigabyte W771-Z00 Protsessoripesa sWRX8 Tower Must | €3379.71 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 3 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| Protsessor | |
| Protsessori pesa | Protsessoripesa sWRX8 |
| Toetatud protsessorite arv | 1 |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | AMD Ryzen™ Threadripper™ |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | 2000 W |
| Põhitoite allikate arv | 2 |
| 80 PLUS sertifikaat | 80 PLUS Platinum |
| Funktsioonid | |
| Audioväljundi kanalid | 7.1 kanalid |
| Helikiip | Realtek ALC4080 |
| Disain | |
| Keretüüp | Tower |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | |
| Sisse/välja lüliti | |
| Lähtestusnupp | |
| Ventilaatori läbimõõt | 8 cm |
| Ventilaatorite arv | 6 ventilaator(id) |
| Graafikad | |
| Pardagraafika adapteri mudel | Aspeed AST2600 |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi x16 pesad | 7 |
| M.2 (M) siinide arv | 2 |
| Mälu | |
| DIMM-pesade arv | 8 |
| Toetatud mälutüübid | DDR4-SDRAM |
| Toetatud DIMM-mooduli maht | 128GB |
| Toetatud RDIMM-i taktsagedused | 2133,2400,2666,2933,3200 MHz |
| Mälukanalid | Okta-kanal |
| ECC | |
| Mitte-ECC | |
| Salvesti | |
| Toetatud ketaste arv | 4 |
| Käigultvahetusega kõvaketta lahtrid | |
| 3,5" lahtrite arv | 4 |
| RAID-tasemed | 0, 1, 5, 10 |
| Võrgustumine | |
| Ethernet-liidese tüüp | 10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN | |
| LAN-kontroller | Intel I210, Intel® X550-AT2 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 22 kg |
| Sügavus | 438 mm |
| Laius | 680 mm |
| Kõrgus | 175 mm |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 8 - 80 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 20 - 95 protsenti |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84714100 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 1078 mm |
| Pakendi sügavus | 588 mm |
| Pakendi kõrgus | 388 mm |
| Pakendi kaal | 24 kg |