Tootja: ASUS
Mudel: 90SF02N1-M000Z0
EAN: 4711081886457
ASUS TS100-E11-PI4. Emaplaadi kiip: Intel C256, Protsessori pesa: LGA 1200 (Socket H5), Protsessori tootja: Intel. Toetatud mälutüübid: DDR4-SDRAM, Toetatud DIMM-mooduli maht: 8GB, 16GB, 32GB, Maksimaalne sisemälu: 128 GB. Toetatud ketaste suurused: 2.5,3.5,M.2, Toetatud ketaste tüübid: HDD & SSD, SSD-ketta mõõtmed: M.2. Ethernet-liidese tüüp: Kiire Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100,1000 Mbit/s. Keretüüp: Tower, Toote värv: Must, Sertifikaat: BSMI, CE, FCC(Class B)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
intop.lt |
ASUS TS100-E11-PI4 Intel C256 LGA 1200 (Socket H5) bokštas juodas | €776.48 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Sisseehitatud protsessor | Ei |
| Emaplaadi kiip | Intel C256 |
| Protsessori pesa | LGA 1200 (Socket H5) |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Xeon® |
| Toetatud protsessorite arv | 1 |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| PS/2-portide kogus | 1 |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Mikrofonisisend | Jah |
| SATA III ühenduste arv | 8 |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | 300 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Disain | |
| Keretüüp | Tower |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Lähtestusnupp | Jah |
| Sertifikaat | BSMI, CE, FCC(Class B) |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi pesade versioon | 4.0 |
| M.2 (M) siinide arv | 2 |
| Mälu | |
| DIMM-pesade arv | 4 |
| Toetatud mälutüübid | DDR4-SDRAM |
| Toetatud DIMM-mooduli maht | 8GB, 16GB, 32GB |
| Puhverdatud mälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| Maksimaalne sisemälu | 128 GB |
| Toetatud UDIMM-i taktsagedused | 3200 MHz |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| ECC | Jah |
| Salvesti | |
| 2,5" salvede arv | 1 |
| 3,5" lahtrite arv | 3 |
| Toetatud ketaste suurused | 2.5,3.5,M.2 " |
| Toetatud ketaste tüübid | HDD & SSD |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Võrgustumine | |
| Ethernet-liidese tüüp | Kiire Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 435 mm |
| Kaal | 11,6 kg |
| Laius | 190 mm |
| Sügavus | 423 mm |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 20 - 90 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi kaal | 14,7 kg |