Tootja: ASUS
Mudel: 90SF0041-M00040
EAN: 4712900969795
ASUS RS720Q-E9-RS8-S. Emaplaadi kiip: Intel® C621, Protsessori pesa: LGA 3647 (Socket P), Protsessori perekond: Intel® Xeon® Scalable. Toetatud mälutüübid: DDR4-SDRAM, Toetatud DIMM-mooduli maht: 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128MB, Maksimaalne RDIMM-mälu: 1536 GB. Toetatud ketaste suurused: 2.5", Kõvaketta ühenduse tüüp: Jada ATA, Liides SCSI (SAS). Pardagraafika adapteri mudel: Aspeed AST2500, Pardagraafika adapteri mälu: 64 MB. Ethernet-liidese tüüp: Gigabit Ethernet, LAN-kontroller: Intel® I350-AM2
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ASUS RS720Q-E9-RS8-S Intel® C621 LGA 3647 (Socket P) Püstik (2U) Must | €12239.19 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 3 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| Protsessor | |
| Emaplaadi kiip | Intel® C621 |
| Protsessori pesa | LGA 3647 (Socket P) |
| Protsessori perekond | Intel® Xeon® Scalable |
| Toetatud protsessorite arv | 2 |
| Süsteemi siinikiirus | 10,4 GT/s |
| Võimsus | |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 47 - 63 Hz |
| Disain | |
| Keretüüp | Püstik (2U) |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | |
| Sertifikaat | BSMI, CE, FCC(Class A) |
| Graafikad | |
| Pardagraafika adapteri mudel | Aspeed AST2500 |
| Pardagraafika adapteri mälu | 64 MB |
| Mälu | |
| DIMM-pesade arv | 12 |
| Toetatud mälutüübid | DDR4-SDRAM |
| Toetatud DIMM-mooduli maht | 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128MB |
| Maksimaalne RDIMM-mälu | 1536 GB |
| Toetatud RDIMM-i taktsagedused | 2133,2400,2666,2933 MHz |
| Salvesti | |
| Toetatud ketaste arv | 8 |
| Käigultvahetusega kõvaketta lahtrid | |
| 2,5" salvede arv | 8 |
| Toetatud ketaste suurused | 2.5 " |
| Kõvaketta ühenduse tüüp | Jada ATA, Liides SCSI (SAS) |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi x16 (Gen 3.x) pesad | 1 |
| Võrgustumine | |
| Ethernet-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN | |
| LAN-kontroller | Intel® I350-AM2 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 39 kg |
| Sügavus | 800 mm |
| Laius | 444 mm |
| Kõrgus | 88 mm |
| Töötingimused | |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 20 - 90 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84714100 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi kaal | 43 kg |
| Funktsioonid | |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows Server 2016 RedHat Enterprise Linux SuSE Linux Enterprise Server CentOS Ubuntu VMware |