Tootja: ASUS
Mudel: 90SF01G3-M01450
EAN: 4711081368502
ASUS RS720A-E11-RS24U. Protsessori pesa: Socket SP3, Ühilduvad protsessoriseeriad: AMD EPYC 7002, AMD EPYC 7003. Toetatud mälutüübid: DDR4-SDRAM, Toetatud DIMM-mooduli maht: 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, Maksimaalne sisemälu: 4096 GB. Toetatud ketaste suurused: 2.5", Kõvaketta ühenduse tüüp: M.2, Jada ATA III, SSD-ketta mõõtmed: M.2. Pardagraafika adapteri mudel: Aspeed AST2600, Pardagraafika adapteri mälu: 64 MB. Keretüüp: Püstik (2U), Toote värv: Hõbe, Sertifikaat: BSMI, CE, FCC(Class A)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
ASUS RS720A-E11-RS24U Socket SP3 Püstik (2U) Hõbe | €4188.04 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| SATA III ühenduste arv | 8 |
| Protsessor | |
| Protsessori pesa | Socket SP3 |
| Toetatud protsessorite arv | 1 |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | AMD EPYC 7002, AMD EPYC 7003 |
| Võimsus | |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Disain | |
| Keretüüp | Püstik (2U) |
| Toote värv | Hõbe |
| Sertifikaat | BSMI, CE, FCC(Class A) |
| Graafikad | |
| Pardagraafika adapteri mudel | Aspeed AST2600 |
| Pardagraafika adapteri mälu | 64 MB |
| Mälu | |
| DIMM-pesade arv | 32 |
| Toetatud mälutüübid | DDR4-SDRAM |
| Toetatud DIMM-mooduli maht | 16GB, 32GB, 64GB, 128GB |
| Maksimaalne sisemälu | 4096 GB |
| Toetatud RDIMM-i taktsagedused | 2933,3200 MHz |
| Salvesti | |
| Toetatud ketaste arv | 10 |
| 2,5" salvede arv | 24 |
| Toetatud ketaste suurused | 2.5 " |
| Kõvaketta ühenduse tüüp | M.2, Jada ATA III |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 21,6 kg |
| Sügavus | 449 mm |
| Laius | 840 mm |
| Kõrgus | 88,1 mm |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 20 - 90 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84714100 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi kaal | 27,9 kg |