Tootja: ASUS
Mudel: 90SF0061-M00660
EAN: 0192876221181
ASUS RS700A-E9-RS12. Protsessori pesa: Socket SP3, Protsessori tootja: AMD, Ühilduvad protsessoriseeriad: AMD EPYC 7000. Toetatud mälutüübid: DDR4-SDRAM, Toetatud DIMM-mooduli maht: 4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, Maksimaalne RDIMM-mälu: 3072 GB. Toetatud ketaste suurused: 3.5", Kõvaketta ühenduse tüüp: Liides SCSI (SAS), Jada ATA III, RAID-tasemed: 0, 1, 5, 10. Pardagraafika adapteri mudel: Aspeed AST2500, Pardagraafika adapteri mälu: 64 MB. LAN-kontroller: Intel I350-BT2
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
ASUS RS700A-E9-RS12 Socket SP3 Püstik (1U) Roostevaba teras | €3013.55 |
|
www.pc21.fr |
ASUS RS700A-E9-RS12 Socket SP3 Püstik (1U) Roostevaba teras | €3322.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 3 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 2 |
| SATA III ühenduste arv | 10 |
| Protsessor | |
| Protsessori pesa | Socket SP3 |
| Protsessori tootja | AMD |
| Toetatud protsessorite arv | 2 |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | AMD EPYC 7000 |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | 800 W |
| Üleliigse toite (RPS) tugi | |
| Toetatud lisatoite allikate arv | 2 |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 47 - 63 Hz |
| Sisendvool | 9.4 A |
| Alalisvool (+5 V) | 3,5 A |
| Alalisvool (+12 V) | 3,5 A |
| Disain | |
| Keretüüp | Püstik (1U) |
| Toote värv | Roostevaba teras |
| LED-indikaatorid | |
| Raamisiin | |
| Kaasas jahutusradiaator | |
| Lisaventilaatorite võimalus | |
| Sertifikaat | Regulatory Compliance |
| Graafikad | |
| Pardagraafika adapteri mudel | Aspeed AST2500 |
| Pardagraafika adapteri mälu | 64 MB |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi x8 pesad | 1 |
| PCI Expressi x16 pesad | 2 |
| Mälu | |
| DIMM-pesade arv | 24 |
| Toetatud mälutüübid | DDR4-SDRAM |
| Toetatud DIMM-mooduli maht | 4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB |
| Maksimaalne RDIMM-mälu | 3072 GB |
| Toetatud RDIMM-i taktsagedused | 2400,2666 MHz |
| Toetatud UDIMM-i taktsagedused | 2400 MHz |
| Salvesti | |
| Toetatud ketaste arv | 14 |
| Käigultvahetusega kõvaketta lahtrid | |
| Toetatud ketaste suurused | 3.5 " |
| Kõvaketta ühenduse tüüp | Liides SCSI (SAS), Jada ATA III |
| RAID-tasemed | 0, 1, 5, 10 |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| LAN-kontroller | Intel I350-BT2 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 686 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Kaal | 12,2 kg |
| Laius | 444 mm |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 20 - 90 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84714100 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi kaal | 15,8 kg |