Tootja: ASUS
Mudel: 90SF01U1-M00130
EAN: 4711387149188
ASUS RS700-E11-RS4U. Emaplaadi kiip: Intel C741, Protsessori tootja: Intel, Protsessori perekond: Intel® Xeon® Scalable. Toetatud mälutüübid: DDR5-SDRAM. Toetatud ketaste suurused: 3.5,M.2, Toetatud ketaste tüübid: HDD & SSD, Kõvaketta ühenduse tüüp: Jada ATA, Liides SCSI (SAS). Pardagraafika adapteri mudel: Aspeed AST2600, Pardagraafika adapteri mälu: 64 MB, Maksimaalne graafikaadapteri mälu: 64 MB. Ethernet-liidese tüüp: 10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 1000,10000 Mbit/s, LAN-kontroller: Intel® I350-AM4, Intel X710-AT2
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Sisseehitatud protsessor | Ei |
| Emaplaadi kiip | Intel C741 |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori generatsioon | Intel Xeon Scalable 4th Gen |
| Protsessori perekond | Intel® Xeon® Scalable |
| Pesad & liidesed | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 3 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 2 |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | 1600 W |
| Üleliigse toite (RPS) tugi | Jah |
| Toetatud lisatoite allikate arv | 2 |
| Installeeritud lisatoite allikate arv | 2 |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| 80 PLUS sertifikaat | 80 PLUS Titanium |
| Disain | |
| Keretüüp | Püstik (1U) |
| Toote värv | Must, Teras |
| LED-indikaatorid | Võimsus, Lüliti |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Raamisiin | Jah |
| Ventilaatorite arv | 9 ventilaator(id) |
| Lisaventilaatorite võimalus | Jah |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi pesade versioon | 5.0 |
| PCI Expressi x8 pesad | 1 |
| PCI Expressi x16 pesad | 2 |
| Graafikad | |
| Pardagraafika adapteri mudel | Aspeed AST2600 |
| Pardagraafika adapteri mälu | 64 MB |
| Maksimaalne graafikaadapteri mälu | 64 MB |
| Funktsioonid | |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Jah |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | 2.0 |
| Mälu | |
| DIMM-pesade arv | 32 |
| Toetatud mälutüübid | DDR5-SDRAM |
| Salvesti | |
| Toetatud ketaste arv | 8 |
| Käigultvahetusega kõvaketta lahtrid | Jah |
| 3,5" lahtrite arv | 4 |
| Toetatud ketaste suurused | 3.5,M.2 " |
| Toetatud ketaste tüübid | HDD & SSD |
| Kõvaketta ühenduse tüüp | Jada ATA, Liides SCSI (SAS) |
| Võrgustumine | |
| Ethernet-liidese tüüp | 10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 1000,10000 Mbit/s |
| LAN-kontroller | Intel® I350-AM4, Intel X710-AT2 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 22,6 kg |
| Sügavus | 842,5 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Laius | 439,5 mm |