Tootja: ASUS
Mudel: 90SV01SA-M05CE0
EAN: 4716659989714
ASUS RS500-E8-PS4. Emaplaadi kiip: Intel® C612, Protsessori pesa: LGA 2011-v3, Protsessori perekond: Intel. Toetatud mälutüübid: DDR4-SDRAM, Toetatud DIMM-mooduli maht: 4GB, 8GB, 16GB, 32GB, Maksimaalne sisemälu: 1024 GB. Toetatud ketaste suurused: 3.5", Kõvaketta ühenduse tüüp: M.2, Jada ATA III, RAID-tasemed: 0, 1, 5, 10. Pardagraafika adapteri mudel: Aspeed AST2400, Pardagraafika adapteri mälu: 32 MB. LAN-kontroller: Intel® I210-AT
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
ASUS RS500-E8-PS4 - Server | €572.88 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| IPMI LAN (RJ-45) port | |
| VGA (D-Sub) portide arv | 2 |
| Jadaportide kogus | 1 |
| PS/2-portide kogus | 1 |
| SATA III ühenduste arv | 9 |
| Protsessor | |
| Emaplaadi kiip | Intel® C612 |
| Protsessori pesa | LGA 2011-v3 |
| Protsessori perekond | Intel |
| Toetatud protsessorite arv | 2 |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | 600 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intelligentse arvutissüsteemide haldamise liidese (IPMI) tugi | |
| Funktsioonid | |
| Optilise seadme tüüp | DVD-RW |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows Server 2012 R2 Windows Server 2012 Windows Server 2008 R2 RedHat Enterprise Linux SuSE Linux Enterprise Server CentOS Ubuntu VMware Citrix XenServer |
| Disain | |
| Keretüüp | Püstik (1U) |
| Toote värv | Metallik |
| LED-indikaatorid | HDD, Lüliti |
| Sertifikaat | BSMI, CE, C-Tick, FCC(Class A) |
| Graafikad | |
| Pardagraafika adapteri mudel | Aspeed AST2400 |
| Pardagraafika adapteri mälu | 32 MB |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi x8 pesad | 2 |
| PCI Expressi x16 pesad | 1 |
| Mälu | |
| DIMM-pesade arv | 16 |
| Toetatud mälutüübid | DDR4-SDRAM |
| Toetatud DIMM-mooduli maht | 4GB, 8GB, 16GB, 32GB |
| Maksimaalne sisemälu | 1024 GB |
| Toetatud RDIMM-i taktsagedused | 1600,1866,2133,2400 MHz |
| Salvesti | |
| Toetatud ketaste arv | 4 |
| Käigultvahetusega kõvaketta lahtrid | |
| Toetatud ketaste suurused | 3.5 " |
| Kõvaketta ühenduse tüüp | M.2, Jada ATA III |
| RAID-tasemed | 0, 1, 5, 10 |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| LAN-kontroller | Intel® I210-AT |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 444 mm |
| Laius | 615 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Kaal | 9,84 kg |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 20 - 90 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |