Tootja: ASUS
Mudel: 90SF0071-M00360
EAN: 0192876209516
ASUS ESC4000 G4S. Emaplaadi kiip: Intel® C621, Protsessori pesa: LGA 3647 (Socket P), Protsessori perekond: Intel® Xeon® Scalable. Toetatud mälutüübid: DDR4-SDRAM, Toetatud DIMM-mooduli maht: 4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, Maksimaalne sisemälu: 2048 GB. Toetatud ketaste suurused: 2.5", Kõvaketta ühenduse tüüp: M.2. Pardagraafika adapteri mudel: Aspeed AST2500, Pardagraafika adapteri mälu: 64 MB. Ethernet-liidese tüüp: Kiire Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100,1000 Mbit/s, LAN-kontroller: Intel® I350-AM2
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ASUS ESC4000 G4S/1600W 1 | €3106.76 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 3 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| Protsessor | |
| Emaplaadi kiip | Intel® C621 |
| Protsessori pesa | LGA 3647 (Socket P) |
| Protsessori perekond | Intel® Xeon® Scalable |
| Toetatud protsessorite arv | 2 |
| Disain | |
| Keretüüp | Püstik (2U) |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | HDD, LAN, Võimsus |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi pesade versioon | 3.0 |
| PCI Expressi x16 pesad | 8 |
| Graafikad | |
| Pardagraafika adapteri mudel | Aspeed AST2500 |
| Pardagraafika adapteri mälu | 64 MB |
| Mälu | |
| DIMM-pesade arv | 16 |
| Toetatud mälutüübid | DDR4-SDRAM |
| Toetatud DIMM-mooduli maht | 4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB |
| Maksimaalne sisemälu | 2048 GB |
| Maksimaalne RDIMM-mälu | 64 GB |
| Salvesti | |
| Toetatud ketaste arv | 8 |
| 2,5" salvede arv | 8 |
| Toetatud ketaste suurused | 2.5 " |
| Kõvaketta ühenduse tüüp | M.2 |
| Võrgustumine | |
| Ethernet-liidese tüüp | Kiire Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| LAN-kontroller | Intel® I350-AM2 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 800 mm |
| Laius | 440 mm |
| Kõrgus | 88 mm |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 90 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84714100 |