Tootja: ASUS
Mudel: 90SF01B3-M00500
EAN: 4711081274087
ASUS ESC4000-E10/2200W. Emaplaadi kiip: Intel C621A, Protsessori pesa: LGA 4189, Protsessori tootja: Intel. Toetatud mälutüübid: DDR4-SDRAM, Toetatud DIMM-mooduli maht: 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, Maksimaalne RDIMM-mälu: 2048 GB. Toetatud ketaste suurused: 3.5,M.2, Toetatud ketaste tüübid: HDD & SSD, Kõvaketta ühenduse tüüp: M.2, Jada ATA III. Pardagraafika adapteri mudel: Aspeed AST2600, Maksimaalne graafikaadapteri mälu: 64 MB. Ethernet-liidese tüüp: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100,1000 Mbit/s, LAN-kontroller: Intel® I350-AM2
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Asus ESC4000-E10/2200W | €4334.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 6 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| IPMI LAN (RJ-45) port | |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| SATA III ühenduste arv | 8 |
| Protsessor | |
| Emaplaadi kiip | Intel C621A |
| Protsessori pesa | LGA 4189 |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Xeon® Scalable |
| Toetatud protsessorite arv | 2 |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | 2200 W |
| Põhitoite allikate arv | 1 |
| Üleliigse toite (RPS) tugi | |
| Toetatud lisatoite allikate arv | 1 |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 47 - 63 Hz |
| Sisendvool | 14 A |
| 80 PLUS sertifikaat | 80 PLUS Platinum |
| Funktsioonid | |
| Optilise seadme tüüp | |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows Server 2019 RHEL 8.2 RHEL 7.9 SUSE Enterprise 15 SP2 SUSE Enterprise 15 SP1 SUSE Enterprise 12 SP5 Ubuntu 20.04 LTS Ubuntu 18.04 LTS ESXi 7.0 Hypervisor 8.2 |
| Disain | |
| Keretüüp | Püstik (2U) |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | |
| Sisse/välja lüliti | |
| Graafikad | |
| Pardagraafika adapteri mudel | Aspeed AST2600 |
| Maksimaalne graafikaadapteri mälu | 64 MB |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi x8 pesad | 1 |
| PCI Expressi x16 pesad | 2 |
| M.2 (M) siinide arv | 4 |
| Mälu | |
| DIMM-pesade arv | 16 |
| Toetatud mälutüübid | DDR4-SDRAM |
| Toetatud DIMM-mooduli maht | 16GB, 32GB, 64GB, 128GB |
| Maksimaalne RDIMM-mälu | 2048 GB |
| Toetatud RDIMM-i taktsagedused | 3200 MHz |
| Salvesti | |
| Toetatud ketaste arv | 9 |
| Käigultvahetusega kõvaketta lahtrid | |
| 3,5" lahtrite arv | 8 |
| Toetatud ketaste suurused | 3.5,M.2 " |
| Toetatud ketaste tüübid | HDD & SSD |
| Kõvaketta ühenduse tüüp | M.2, Jada ATA III |
| RAID-tasemed | 0, 1, 5, 10 |
| Võrgustumine | |
| Ethernet-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| LAN-kontroller | Intel® I350-AM2 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 88 mm |
| Kaal | 34 kg |
| Laius | 800 mm |
| Sügavus | 440 mm |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 20 - 90 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84714100 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi kaal | 44 kg |