Tootja: Lenovo
Mudel: 7Z71A050EA
EAN: 0889488661503
Lenovo ThinkSystem SR630 V2. Protsessori perekond: Intel® Xeon® Silver, Protsessori sagedus: 2,8 GHz, Protsessori mudel: 4309Y. Sisemälu: 32 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM, Mälu (pesad x suurus): 1 x 32 GB. Ethernet LAN. Toiteallikas: 750 W, Üleliigse toite (RPS) tugi. Keretüüp: Püstik (1U)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
Lenovo ThinkSystem SR630 V2 7Z71 4310 0GB Matrox G200 No-OS | €7182.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Xeon® Silver |
| Protsessori mudel | 4309Y |
| Protsessori sagedus | 2,8 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 3,6 GHz |
| Protsessori vahemälu | 12 MB |
| Installeeritud protsessorite arv | 1 |
| Maksimaalne SMP-protsessorite arv | 2 |
| Disain | |
| Keretüüp | Püstik (1U) |
| Toote värv | Must |
| Püstikmontaaž | Jah |
| Lisaventilaatorite võimalus | Jah |
| Võimsus | |
| Üleliigse toite (RPS) tugi | Jah |
| Toiteallikas | 750 W |
| Toetatud lisatoite allikate arv | 2 |
| Installeeritud lisatoite allikate arv | 1 |
| Mälu | |
| Sisemälu | 32 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| ECC | Jah |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Mälu (pesad x suurus) | 1 x 32 GB |
| Mälupesad | 32x DIMM |
| Toimimine | |
| Sooritushaldus | XClarity Enterprise |
| Müratase | 56 dB |
| BIOS-i tüüp | UEFI |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | 2.0 |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Jah |
| Salvesti | |
| RAID-tugi | Jah |
| RAID-tasemed | 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60 |
| Toetatud RAID-kontrollerid | 940-8i 4GB |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Ei |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Microsoft Windows Server 2016 Microsoft Windows Server 2019 Microsoft Windows Server 2022 Red Hat Enterprise Linux 7.9 Red Hat Enterprise Linux 8.2 Red Hat Enterprise Linux 8.3 SUSE Linux Enterprise Server 12 SP5 SUSE Linux Enterprise Server 12 Xen SP5 SUSE Linux Enterprise Server 15 SP2 SUSE Linux Enterprise Server 15 Xen SP2 VMware ESXi 6.7 U3 VMware ESXi 7.0 U2 |
| Töötingimused | |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 8 - 90 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 440 mm |
| Kõrgus | 43 mm |
| Sügavus | 773 mm |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | Jah |
| Wake-on-LAN valmidus | Jah |
| Graafikad | |
| Maksimaalne graafikaadapteri mälu | 16 MB |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84714100 |