Tootja: Lenovo
Mudel: 7X04A0BCEA
EAN: 5054444429144
Lenovo ThinkSystem SR550. Protsessori perekond: Intel® Xeon® Silver, Protsessori sagedus: 2,1 GHz, Protsessori mudel: 4208. Sisemälu: 16 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM, Mälu (pesad x suurus): 1 x 16 GB. Ethernet LAN, Kaabeldustehnoloogia: 10/100/1000Base-T(X). Toiteallikas: 750 W, Üleliigse toite (RPS) tugi. Keretüüp: Püstik (2U)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo ThinkSystem SR550 server Püstik (2U) Intel® Xeon® Silver 2,1 GHz 16 GB DDR4-SDRAM 750 W | €7468.22 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Xeon® Silver |
| Protsessori mudel | 4208 |
| Protsessori sagedus | 2,1 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 3,2 GHz |
| Protsessori vahemälu | 11 MB |
| Emaplaadi kiip | Intel C622 |
| Installeeritud protsessorite arv | 1 |
| Lisavõimalused | |
| Execute Disable Bit | |
| Disain | |
| Keretüüp | Püstik (2U) |
| Toote värv | Must, Metallik |
| Raamisiin | |
| Lisaventilaatorite võimalus | |
| Püstikmontaaž | |
| Võimsus | |
| Üleliigse toite (RPS) tugi | |
| Toiteallikas | 750 W |
| Installeeritud lisatoite allikate arv | 1 |
| Toiteallika sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Mälu | |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Mälupesad | 12x DIMM |
| ECC | |
| Mälu (pesad x suurus) | 1 x 16 GB |
| Mälu taktsagedus | 2933 MHz |
| Toimimine | |
| Sooritushaldus | XClarity Enterprise |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | |
| Salvesti | |
| RAID-tugi | |
| RAID-tasemed | 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60 |
| Toetatud RAID-kontrollerid | 930-16i 4GB |
| Optilise seadme tüüp | |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Pardagraafika adapteri mudel | Matrox G200 |
| Tarkvara | |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows Server 2012 R2, 2016, and 2019; Red Hat Enterprise Linux 6 (x64), 7, and 8; SUSE Linux Enterprise Server 11 (x64), 12, and 15; VMware vSphere (ESXi) 6.0, 6.5, and 6.7 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 45 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 8 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 8 - 90 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 3050 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 445 mm |
| Kõrgus | 87 mm |
| Sügavus | 764 mm |
| Võrgustumine | |
| WiFi | |
| Ethernet LAN | |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Intel®i TSX-NI tehnoloogia | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Intel® 64 | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84714100 |