Tootja: Fujitsu
Mudel: VFY:T1335SC030IN
EAN: 4065221835202
Fujitsu PRIMERGY TX1330 M5. Protsessori perekond: Intel Xeon E, Protsessori sagedus: 2,9 GHz, Protsessori mudel: E-2336. Sisemälu: 16 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM, Mälu (pesad x suurus): 1 x 16 GB. Ethernet LAN, Kaabeldustehnoloogia: 10/100/1000Base-T(X). Toiteallikas: 500 W, Üleliigse toite (RPS) tugi. Keretüüp: Tower
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel Xeon E |
| Protsessori mudel | E-2336 |
| Protsessori sagedus | 2,9 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 4,6 GHz |
| Protsessorituumad | 6 |
| Protsessori vahemälu | 12 MB |
| Emaplaadi kiip | Intel C256 |
| Installeeritud protsessorite arv | 1 |
| Lisavõimalused | |
| Maksimaalne SMP-protsessorite arv | 1 |
| Ooterežiim | |
| Execute Disable Bit | |
| Disain | |
| Keretüüp | Tower |
| Toote värv | Must |
| Püstikmontaaž | |
| Lisaventilaatorite võimalus | |
| Mälu | |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| ECC | |
| Mälupesad | 4x DIMM |
| Mälu (pesad x suurus) | 1 x 16 GB |
| Maksimaalne sisemälu | 128 GB |
| Võimsus | |
| Üleliigse toite (RPS) tugi | |
| Toiteallikas | 500 W |
| Toetatud lisatoite allikate arv | 2 |
| Põhitoite allikate arv | 1 |
| Toiteallika sisendpinge | 100 - 240 V |
| Toiteallika sisendsagedus | 50 / 60 Hz |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 3 |
| USB 2.0 portide arv | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| DisplayPort arv | 1 |
| SATA-ühenduste koguarv | 7 |
| Salvesti | |
| Toetatud kõvaketaste arv | 8 |
| Toetatud kõvakettasuurused | 2.5 " |
| RAID-tugi | |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi x4 (Gen 3.x) pesad | 2 |
| PCI Express x8 (Gen 4.x) slotid | 2 |
| PCI-pesad | 1 |
| Tarkvara | |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows Server 2022 Datacenter, Windows Server 2022 Standard, Windows Server 2022 Essentials, Windows Server 2019 Datacenter, Windows Server 2019 Standard, Windows Server 2019 Essentials, VMware vSphere 7.0, Red Hat Enterprise Linux 8, Univention Corporate Server 4 |
| Toimimine | |
| Müratase | 22 dB |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | 2.0 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 45 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 85 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 177,2 mm |
| Sügavus | 521,7 mm |
| Kõrgus | 456,2 mm |
| Kaal | 26,4 kg |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| LAN-kontroller | Intel I210 |
| Ethernet-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Intel® 64 | |
| Intel®i Software Guard Extensions (Intel® SGX) tarkvara | |
| Sertifikaadid | |
| Sertifikaat | CB, GS, CE, NRTLc/us, FCC, ICES-003, NMB-003, VCCI, JIS 61000-3-2, EAC, KC, CCC, RCM, BSMI |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS, WEEE |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | |