Tootja: DELL
Mudel: 923RF
EAN: 5397184830048
DELL PowerEdge R6615. Protsessori perekond: AMD EPYC, Protsessori sagedus: 3 GHz, Protsessori mudel: 9124. Sisemälu: 16 GB, Sisemälu tüüp: DDR5-SDRAM, Mälu (pesad x suurus): 1 x 16 GB. Salvestusmaht kokku: 480 GB. Ethernet LAN, Kaabeldustehnoloogia: 10/100/1000Base-T(X). Toiteallikas: 800 W, Üleliigse toite (RPS) tugi. Keretüüp: Püstik (1U)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
DELL POWEREDGE R6615 | €6488.59 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori perekond | AMD EPYC |
| Protsessori mudel | 9124 |
| Protsessori sagedus | 3 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 3,7 GHz |
| Protsessorituumad | 16 |
| Protsessori vahemälu | 64 MB |
| Installeeritud protsessorite arv | 1 |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 200 W |
| Protsessori harud | 32 |
| Disain | |
| Keretüüp | Püstik (1U) |
| Toote värv | Must |
| Mälu | |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Puhverdatud mälu tüüp | Registered (buffered) |
| Mälu pingerida | 1 |
| Mälu (pesad x suurus) | 1 x 16 GB |
| Mälupesad | 12x DIMM |
| Mälu andmeedastuskiirus | 4800 MT/s |
| Maksimaalne sisemälu | 768 GB |
| Võimsus | |
| Üleliigse toite (RPS) tugi | |
| Toiteallikas | 800 W |
| Toetatud lisatoite allikate arv | 2 |
| Installeeritud lisatoite allikate arv | 2 |
| Toitekaabli pikkus | 2 m |
| Toitekaabli pistik 1 | C13 pistikut |
| Toitekaabli pistik 2 | C14 pistikut |
| Toitekaabli vool | 12 A |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 480 GB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 480 GB |
| Pooljuhtketta liides | SATA III |
| SSD suurus | 2.5" |
| Toetatud SSD suurused | 3.5" |
| Toetatud SSD-de arv | 4 |
| RAID-tugi | |
| Toetatud RAID-kontrollerid | PERC H355 |
| Hot-Plug tugi | |
| Ketta kirjutamisi päevas (DWPD) | 1 |
| Optilise seadme tüüp | |
| Hoiustamisketta adapter kuulub komplekti | |
| Hoiustamisketta adapteri tüüp | 2.5" - 3.5" |
| Toimimine | |
| Kaughaldus | iDRAC9, Enterprise 16G |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| Võimsuskaablite arv | 2 |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Canonical Ubuntu Server LTS Microsoft Windows Server with Hyper-V Red Hat Enterprise Linux SUSE Linux Enterprise Server VMware ESXi |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi x8 pesad | 2 |
| PCI Expressi x16 pesad | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 482 mm |
| Kõrgus | 42,8 mm |
| Võrgustumine | |
| Ethernet-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet LAN | |
| Muud funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Baiti sektori kohta | 512 |