Tootja: DELL
Mudel: 9T7T4
EAN: 5397184730294
DELL PowerEdge R6525. Protsessori perekond: AMD EPYC, Protsessori sagedus: 3 GHz, Protsessori mudel: 7302. Sisemälu: 32 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM, Mälu (pesad x suurus): 2 x 16 GB. Salvestusmaht kokku: 480 GB. Ethernet LAN, Kaabeldustehnoloogia: 10/100/1000Base-T(X). Toiteallikas: 800 W, Üleliigse toite (RPS) tugi. Keretüüp: Püstik (1U)
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori perekond | AMD EPYC |
| Protsessori mudel | 7302 |
| Protsessori sagedus | 3 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 3,3 GHz |
| Protsessorituumad | 16 |
| Protsessori vahemälu | 128 MB |
| Installeeritud protsessorite arv | 2 |
| Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu | 2000 GB |
| Disain | |
| Keretüüp | Püstik (1U) |
| Toote värv | Must |
| Raamisiin | |
| Lõiketera | |
| Mälu | |
| Sisemälu | 32 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Puhverdatud mälu tüüp | Registered (buffered) |
| Mälu pingerida | 2 |
| Mälu (pesad x suurus) | 2 x 16 GB |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Mälupesad | 32x DIMM |
| Mälu andmeedastuskiirus | 3200 MT/s |
| Maksimaalne sisemälu | 4000 GB |
| Võimsus | |
| Üleliigse toite (RPS) tugi | |
| Toiteallikas | 800 W |
| Toetatud lisatoite allikate arv | 2 |
| Põhitoite allikate arv | 1 |
| Toitekaabli pikkus | 2 m |
| Toitekaabli pistik 1 | C13 pistikut |
| Toitekaabli pistik 2 | C14 pistikut |
| Toitekaabli vool | 10 A |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 480 GB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 480 GB |
| Pooljuhtketta liides | SATA III |
| SSD suurus | 2.5" |
| Toetatud SSD suurused | 2.5" |
| Toetatud SSD-de arv | 8 |
| RAID-tugi | |
| Toetatud RAID-kontrollerid | PERC H355 |
| Ketta kirjutamisi päevas (DWPD) | 1 |
| Optilise seadme tüüp | |
| Toimimine | |
| Kaughaldus | iDRAC9, Enterprise 15G |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| Võimsuskaablite arv | 1 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 2 |
| Jadaportide kogus | 1 |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Pardagraafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | - Canonical Ubuntu Server LTS - Microsoft Windows Server with Hyper-V - Red Hat Enterprise Linux - SUSE Linux Enterprise Server - VMware |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi x16 pesad | 2 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 65 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 8 - 80 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 3048 m |
| Kõrgus mittekasutamisel | 0 - 12000 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 482 mm |
| Kõrgus | 42,8 mm |
| Muud funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Baiti sektori kohta | 512 |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Võrgustumine | |
| LAN-kontroller | Broadcom 57412 |
| Ethernet-liidese tüüp | 10 Gigabit Ethernet |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet LAN | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84714100 |