Tootja: DELL
Mudel: V67J5634-BYLI
DELL PowerEdge R350. Protsessori perekond: Intel Xeon E, Protsessori sagedus: 2,9 GHz, Protsessori mudel: E-2336. Sisemälu: 16 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM, Mälu (pesad x suurus): 1 x 16 GB. Salvestusmaht kokku: 1,2 TB, Kõvaketta suurus: 2.5", Kõvaketta liides: Liides SCSI (SAS). Ethernet LAN, Kaabeldustehnoloogia: 10/100/1000Base-T(X). Toiteallikas: 600 W, Üleliigse toite (RPS) tugi. Installitud operatsioonisüsteem: Windows Server 2022 Essentials. Keretüüp: Püstik (1U)
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel Xeon E |
| Protsessori mudel | E-2336 |
| Protsessori sagedus | 2,9 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 4,8 GHz |
| Protsessori vahemälu | 12 MB |
| Installeeritud protsessorite arv | 1 |
| Execute Disable Bit | Jah |
| Ooterežiim | Jah |
| Lisavõimalused | Ei |
| Disain | |
| Keretüüp | Püstik (1U) |
| Toote värv | Must |
| Püstikmontaaž | Jah |
| Lõiketera | Jah |
| Võimsus | |
| Üleliigse toite (RPS) tugi | Jah |
| Toiteallikas | 600 W |
| Toetatud lisatoite allikate arv | 2 |
| Installeeritud lisatoite allikate arv | 2 |
| Toitekaabli pikkus | 2 m |
| Toitekaabli pistik 1 | C13 pistikut |
| Toitekaabli pistik 2 | C14 pistikut |
| Toitekaabli vool | 12 A |
| Mälu | |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Puhverdatud mälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| ECC | Jah |
| Mälu (pesad x suurus) | 1 x 16 GB |
| Mälupesad | 4x DIMM |
| Mälu andmeedastuskiirus | 3200 MT/s |
| Maksimaalne sisemälu | 128 GB |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 1,2 TB |
| Installitud kõvaketaste arv | 2 |
| Kõvakettamaht | 600 GB |
| Kõvaketta liides | Liides SCSI (SAS) |
| Kõvaketta kiirus | 10000 RPM |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Toetatud kõvaketaste arv | 4 |
| Toetatud kõvakettasuurused | 3.5 " |
| RAID-tugi | Ei |
| Toetatud RAID-kontrollerid | PERC H755 |
| Hot-Plug tugi | Jah |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| Hoiustamisketta adapter kuulub komplekti | Jah |
| Hoiustamisketta adapteri tüüp | 2.5" - 3.5" |
| Toimimine | |
| Kaughaldus | iDRAC9, Enterprise 15G |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| Graafikad | |
| Pardagraafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows Server 2022 Essentials |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Canonical Ubuntu Server LTS Citrix Hypervisor Microsoft Windows Server with Hyper-V Red Hat Enterprise Linux SUSE Linux Enterprise Server |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi x8 pesad | 1 |
| PCI Expressi x16 pesad | 1 |
| Töötingimused | |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 65 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 3048 m |
| Kõrgus mittekasutamisel | 0 - 12000 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 434 mm |
| Kõrgus | 428 mm |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | Jah |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | Jah |
| Intel®i Software Guard Extensions (Intel® SGX) tarkvara | Jah |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | Jah |
| Intel® 64 | Jah |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | Jah |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | Jah |
| Muud funktsioonid | |
| Baiti sektori kohta | 512n |
| Andmeedastuskiirus | 12 Gbit/s |
| Võrgustumine | |
| Ethernet-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN | Jah |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| LAN-kontroller | Broadcom 5720 |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84714100 |