Tootja: Thule
Mudel: 3204293
EAN: 0085854247757
Thule Chasm TCHB-115 Poseidon seljakoti Sinine, Hall näitab, et mugavus ja vastupidavus saavad ühineda ühes stiilses seljakotis. See seljakott on valmistatud kvaliteetsest nailonist ja termoplast-elastomeerist (TPE) materjalidest, tagades vastupidavuse igapäevase kasutamise ja reiside ajal.
Sellel Thule seljakotil on mitmeid omadusi, mis muudavad selle praktiliseks ja funktsionaalseks kaaslaseks. Seljakoti suur mahutavus 26 liitrit võimaldab teil hoida kõiki vajalikke esemeid korras ja organiseeritult. Lisaks on seljal sülearvuti sahtel, millele sobivad sülearvutid mõõtmetega 385 x 265 x 31 mm, tagades teie seadme turvalise hoiustamise.
Thule seljakotil on mitu taskut, sealhulgas mobiiltelefoni tasku, dokumenditasku, võtmetasku ja lukuga tasku, mis aitavad hõlpsasti organiseerida ja leida erinevaid esemeid. Küljetasku ja ülemine tasku pakuvad täiendavat hoiuruumi väiksematele esemetele, mida soovite kiiresti ligipääsetavaks teha.
Mugavust lisab käepide(med) ja reguleeritav õlarihm, mis võimaldab teil kotti kohandada vastavalt oma eelistustele. Lisaks on seljakotil rinnarihm, mis aitab hoida kotti kindlalt seljal ning avatav külg võimaldab hõlpsat juurdepääsu selle sisule.
Thule Chasm TCHB-115 Poseidon seljakotti on lihtne avada ja sulgeda tõmblukuga kinnitamise tüübi abil. Lisaks on seljakoti stiil sportlik ning selle sinine ja hall värv tagab stiilse välimuse.
Pakendi mõõtmed on 520 mm kõrgus, 340 mm laius ja 80 mm sügavus, ning sellel on hangtag tüüpi pakend. Thule Chasm TCHB-115 Poseidon seljakott vastab ka Harmonized System (HS) koodile 42029291.
Selle Thule seljakoti suurepäraste omaduste ja vastupidavusega saate mugavalt ja stiilselt oma igapäevaseid esemeid kaasas kanda. Olgu see siis töö või seiklusliku reisi jaoks, Thule seljakott on usaldusväärne valik.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Thule Chasm TCHB-115 Poseidon seljakott Sinine, Hall Nailon, Termoplast-elastomeer (TPE) | €196.32 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote peamine värv | Sinine, Hall |
| Materjal | Nailon, Termoplast-elastomeer (TPE) |
| Stiil | Sport |
| Värvus | Ühevärviline |
| Lineaarne tihedus | 840 D |
| Sülearvuti sahtel | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 39,6 cm |
| Välistasku | Küljetasku, Ülemine tasku |
| Sisetasku | Mobiiltelefoni tasku, Dokumenditasku, Võtmetasku, Lukuga tasku |
| Lukuga taskud | |
| Õlarihm | |
| Rinnarihm | |
| Käepide(med) | |
| Kinnitamise tüüp | Tõmblukk |
| Avatav küljelt | |
| Päritoluriik | Vietnam |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 210 mm |
| Sügavus | 300 mm |
| Kõrgus | 530 mm |
| Kaal | 1,02 kg |
| Mahutavus | 26 l |
| Sülearvuti sahtli mõõdud (l x s x k) | 385 x 265 x 31 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 340 mm |
| Pakendi sügavus | 80 mm |
| Pakendi kõrgus | 520 mm |
| Pakendi tüüp | Hangtag |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 42029291 |