Tootja: HP
Mudel: 7J592AA
EAN: 0197192487587
HP Campus XL Marble Stone Backpack. Seljakoti liik: Igapäevane seljakott, Toote peamine värv: Must, Materjal: Madala tihedusega polüetüleen (LDPE), Taaskasutatud plast. Laius: 305 mm, Sügavus: 165 mm, Kõrgus: 430 mm. Pakendi laius: 305 mm, Pakendi sügavus: 165 mm, Pakendi kõrgus: 430 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.alternate.de |
HP Campus XL Marble Stone Backpack | €41.29 |
|
hiq24.de |
HP Campus XL Rucksack (Marble Stone) (weiß, 40,9 cm (16,1 | €42.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Seljakoti liik | Igapäevane seljakott |
| Toote peamine värv | Must |
| Materjal | Madala tihedusega polüetüleen (LDPE), Taaskasutatud plast |
| Värvus | Muster |
| Ekraani maksimaalne suurus | 40,6 cm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 305 mm |
| Sügavus | 165 mm |
| Kõrgus | 430 mm |
| Kaal | 620 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 305 mm |
| Pakendi sügavus | 165 mm |
| Pakendi kõrgus | 430 mm |
| Pakendi kaal | 635 g |