Tootja: AG Neovo
Mudel: SX5G0011E0100
EAN: 4710739595857
AG Neovo SX-15G. Toote tüüp: CCTV turvakaamera monitor, Kinnituse tüüp: Vabalt seisev / põranda külge kinnitatav, Toote värv: Must. Ekraani diagonaal: 38,1 cm (15"), Ekraani resolutsioon: 1024 x 768 pikslit, Kuvamise tüüp: TFT-ekraan. Kõlarite võimsus: 2 W, VESA-paigaldusliidesed: 75 x 75,100 x 100 mm, Kaabli luku pesa tüüp: Kensington. Toiteallika tüüp: DC (alalisvool), Toite tüüp: Väline, Võimsustarve (tüüpiline): 13 W. Kaal: 4,8 kg, Kõrgus: 315 mm, Sügavus: 53,5 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
AG Neovo SX-15G CCTV turvakaamera monitor 38,1 cm (15") 1024 x 768 pikslit | €959.04 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote tüüp | CCTV turvakaamera monitor |
| Kinnituse tüüp | Vabalt seisev / põranda külge kinnitatav |
| Toote värv | Must |
| Kalde reguleerimine | |
| Kaldenurk | 20 ° |
| Kaldenurk | 0 - 20 ° |
| LED-indikaatorid | |
| Sertifikaat | CB, FCC |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 38,1 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1024 x 768 pikslit |
| Kuvamise tüüp | TFT-ekraan |
| Paneeli tüüp | VA |
| Ekraani heledus | 300 cd/m² |
| Ekraani kuvasuhe | 4:3 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 176 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 176 ° |
| Ekraani värvide arv | 16.2 million colours |
| Pikslitihedus | 0,297 x 0,297 mm |
| Horisontaalskaneerimise ulatus | 24 - 83 kHz |
| Vertikaalne skaneerimisulatus | 50 - 75 Hz |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| RGB-värviruum | NTSC |
| NTSC ulatus (tavaline) | 72 protsenti |
| Peegeldumisvastane ekraan | |
| Klaasi paksus | 3 mm |
| Toimimine | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Kõlarite võimsus | 2 W |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75,100 x 100 mm |
| VESA paigaldamine | |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Kaabliluku pesa | |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | DC (alalisvool) |
| Toite tüüp | Väline |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 13 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| AC-adapteri väljundpinge | 12 V |
| AC-adapteri väljundvool | 1,5 A |
| Pesad & liidesed | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| DVI-D liideste arv | 1 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| USB port | |
| Komposiitvideo sisend | 1 |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Komposiitvideo väljund | 1 |
| 3,5 mm sisend | |
| DC-pistik | |
| Pakendi sisu | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, Audio, VGA |
| Kiirstardi juhend | |
| Kogus | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 4,8 kg |
| Kõrgus | 315 mm |
| Sügavus | 53,5 mm |
| Laius | 380 mm |
| Laius (koos alusega) | 380 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 155 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 359 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 4,4 kg |
| Pakendi laius | 470 mm |
| Pakendi sügavus | 199 mm |
| Pakendi kõrgus | 460 mm |
| Pakendi kaal | 6,8 kg |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, REACH, RoHS, WEEE |