Tootja: AG Neovo
Mudel: HM551011M0000
EAN: 4710739597509
AG Neovo HMQ-5501. Toote tüüp: CCTV turvakaamera monitor, Kinnituse tüüp: Seinale paigaldatud, Toote värv: Must. Ekraani diagonaal: 138,7 cm (54.6"), Ekraani resolutsioon: 3840 x 2160 pikslit, Kuvamise tüüp: LED. Kõlarite võimsus: 5 W, VESA-paigaldusliidesed: 400 x 400 mm. Toiteallika tüüp: Vahelduvvool, Toite tüüp: Sisemodem, Võimsustarve (tüüpiline): 99 W. Kaal: 15 kg, Kõrgus: 714 mm, Sügavus: 69,6 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
AG Neovo HMQ-5501 CCTV turvakaamera monitor 138,7 cm (54.6") 3840 x 2160 pikslit | €1529.98 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote tüüp | CCTV turvakaamera monitor |
| Kinnituse tüüp | Seinale paigaldatud |
| Toote värv | Must |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 138,7 cm |
| Ekraani resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Kuvamise tüüp | LED |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Ekraani heledus | 350 cd/m² |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 1,07 miljard värvi |
| Pikslitihedus | 0,315 x 0,315 mm |
| Horisontaalskaneerimise ulatus | 15 - 135 kHz |
| Vertikaalne skaneerimisulatus | 24 - 86 Hz |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1200:1 |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Ähmasuse määr | 1 protsenti |
| RGB-värviruum | NTSC |
| NTSC ulatus (tavaline) | 68 protsenti |
| Peegeldumisvastane ekraan | |
| Pinna kõvadus | 3H |
| Digitaalne vertikaalne sagedus | 24 - 86 Hz |
| Digitaalne horisontaalne sagedus | 15 - 135 kHz |
| Toimimine | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Kõlarite võimsus | 5 W |
| VESA-paigaldusliidesed | 400 x 400 mm |
| VESA paigaldamine | |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool |
| Toite tüüp | Sisemodem |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 99 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-adapteri väljundpinge | 100 - 240 V |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 99 kWh |
| Pesad & liidesed | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 2.0 |
| DVI-D liideste arv | 1 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| Ethernet LAN | |
| RJ-45 pesade arv | 1 |
| USB port | |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Komposiitvideo sisend | 1 |
| Komposiitvideo väljund | 1 |
| 3,5 mm sisend | |
| 3,5 mm pesa | |
| RS-232 portide arv | 1 |
| Digitaalne video koaksiaalväljund | 1 |
| SDI väljund | 1 |
| SDI sisend | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 15 kg |
| Kõrgus | 714 mm |
| Sügavus | 69,6 mm |
| Laius | 1243,2 mm |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi laius | 1364 mm |
| Pakendi sügavus | 154 mm |
| Pakendi kõrgus | 824 mm |
| Pakendi kaal | 18,8 kg |
| Pakendi sisu | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, HDMI |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | |
| Kiirstardi juhend | |
| Kogus | 1 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -10 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 85 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 95 protsenti |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, Low Voltage Directive (LVD), REACH, RoHS, UKCA, WEEE |