Tootja: Smartwares
Mudel: 10.030.77
EAN: 8711387083587
Smartwares 10.030.77. Kinnituse tüüp: Eenduv, Kuju: Ümmargune. Värvitemperatuur (maks): 3000 K, Valgusvoog: 35 lm. Rahvusvahelise kaitse (IP) kood: IP44, Sobib kasutamiseks välitingimustes, Toote värv: Hõbe
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Toote värv | Hõbe |
| Sobib kasutamiseks välitingimustes | Jah |
| Sobiv asukoht | Sisehoov, Aed, Veranda |
| Kuju | Ümmargune |
| Korpuse materjal | Roostevaba teras |
| Kinnituse tüüp | Eenduv |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP44 |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Päikeseenergia |
| AC-sisendpinge | 12 - 24 / 100 - 240 V |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 89 mm |
| Sügavus | 107 mm |
| Kõrgus | 117 mm |
| Kaal | 461 g |
| Lambid | |
| Pirni tüüp | LED |
| Pirni võimsus | 0,5 W |
| Värvitemperatuur (maks) | 3000 K |
| Valgusvoog | 35 lm |
| Muud funktsioonid | |
| Included bulb energy efficiency class (old) | A |
| Toimimine | |
| Kiirgusnurk | 110 ° |
| Sertifikaat | CE |
| Ergonoomika | |
| Päeva/öö sensor | Jah |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 98 mm |
| Pakendi kõrgus | 142 mm |
| Pakendi pikkus | 13 cm |
| Pakendi kaal | 464 g |
| Tehnilised andmed | |
| Asendatav valgusallikas | Ei |