| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Platinet wall clock Midnight (42570) | €16.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toetatud paigutus | Sein |
| Tüüp | Kvartskell |
| Toote kuju | Ring |
| Toote värv | Sinine, Hõbe |
| Katte materjal | Alumiinium |
| Võimsus | |
| Aku tüüp | AA |
| Toetatud akude arv | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 350 mm |
| Sügavus | 350 mm |
| Kõrgus | 45 mm |