| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Platinet настенные часы Eternity (42566) | €27.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Kvarts seinakell |
| Toote kuju | Ring |
| Toote värv | Hõbe |
| Katte materjal | Metall |
| Võimsus | |
| Aku tüüp | AA |
| Toetatud akude arv | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 55 mm |
| Laius | 450 mm |
| Sügavus | 450 mm |