| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Hama PG-300 Ring Hõbe, Valge | €101.15 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote kuju | Ring |
| Toote värv | Hõbe, Valge |
| Raami materjal | Plast |
| Katte materjal | Klaas |
| Termomeeter | Jah |
| Niiskusmõõtur | Jah |
| Stiil | Klassikaline |
| Võimsus | |
| Aku tüüp | AA Mignon |
| Toetatud akude arv | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 573 g |
| Läbimõõt | 30 cm |
| Sügavus | 48 mm |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | Jah |