Tootja: StarTech.com
Mudel: SLSATAF20
EAN: 0065030833073
StarTech.com SLSATAF20. Kaabli pikkus: 0,508 m, Kaabli tüüp: SATA III, Pistmik 1: SATA 13-pin. Pakendi laius: 10 mm, Pakendi sügavus: 50 mm, Pakendi kõrgus: 184 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 0,508 m |
| Kaabli tüüp | SATA III |
| Pistmik 1 | SATA 13-pin |
| Pistmik 2 | SATA 7-pin + Molex (4-pin) |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Konnektori sugu | Naissoost/naissoost |
| Toote värv | Punane |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Kaal | 22 g |
| Sertifikaat | CE, REACH |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 10 mm |
| Pakendi sügavus | 50 mm |
| Pakendi kõrgus | 184 mm |
| Pakendi kaal | 22 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |