Tootja: StarTech.com
Mudel: SATA6RA1
EAN: 0065030844093
StarTech.com SATA6RA1. Kaabli pikkus: 0,152 m, Kaabli tüüp: SATA III, Konnektori sugu: Meessoost/meessoost. Pakendi laius: 125 mm, Pakendi sügavus: 225 mm, Pakendi kõrgus: 14 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
StarTech.com SATA6RA1, Red, 6.7, 125.00, 15.00, 225.00 | €6.10 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 0,152 m |
| Kaabli tüüp | SATA III |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Parem |
| Konnektori sugu | Meessoost/meessoost |
| Toote värv | Punane |
| Kaal | 6,7 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 125 mm |
| Pakendi sügavus | 225 mm |
| Pakendi kõrgus | 14 mm |
| Pakendi kaal | 11 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Muud funktsioonid | |
| Toetatud seadmete arv | 1 |