Tootja: StarTech.com
Mudel: SATA6
EAN: 0065030840743
StarTech.com SATA6. Kaabli pikkus: 0,152 m, Konnektori sugu: Naissoost/naissoost, Toote värv: Punane. Pakendi laius: 88,9 mm, Pakendi sügavus: 12,7 mm, Pakendi kõrgus: 114,3 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
StarTech SATA - SATA, 0.15m, (SATA6) | €15.96 |
|
m79.lv |
StarTech SATA - SATA, 0.15m, Czerwony (SATA6) SATA6 (0065030840743) kabelis datoram | €16.11 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 0,152 m |
| Konnektori sugu | Naissoost/naissoost |
| Toote värv | Punane |
| Kaal | 6 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 88,9 mm |
| Pakendi sügavus | 12,7 mm |
| Pakendi kõrgus | 114,3 mm |
| Pakendi kaal | 9,9 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |