Tootja: StarTech.com
Mudel: SATA12
EAN: 0065030840767
StarTech.com SATA12. Kaabli pikkus: 0,3 m, Konnektori sugu: Naissoost/naissoost, Toote värv: Punane. Pakendi laius: 90 mm, Pakendi sügavus: 125 mm, Pakendi kõrgus: 17 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
STARTECH .COM CâBLE SATA SERIAL ATA | €3.90 |
|
www.ldlc.com |
StarTech.com SATA12 | €5.95 |
|
www.pure-gaming.fr |
StarTech.com Câble SATA Serial ATA 30 cm | €7.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 0,3 m |
| Konnektori sugu | Naissoost/naissoost |
| Toote värv | Punane |
| Kaal | 12 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 90 mm |
| Pakendi sügavus | 125 mm |
| Pakendi kõrgus | 17 mm |
| Pakendi kaal | 14 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |