Tootja: StarTech.com
Mudel: LSATA8
EAN: 0065030841955
StarTech.com LSATA8. Kaabli pikkus: 0,2032 m, Kaabli tüüp: SATA III, Pistmik 1: SATA 7-pin. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 125 mm, Pakendi sügavus: 225 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
STARTECH .com LSATA8, Red, 10.00, 230.00, 120.00 | €8.60 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 0,203 m |
| Kaabli tüüp | SATA III |
| Pistmik 1 | SATA 7-pin |
| Pistmik 2 | SATA 7-pin |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Konnektori sugu | Meessoost/meessoost |
| Toote värv | Punane |
| AWG-juhtme läbimõõt | 26 |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Kaal | 7,7 g |
| Sertifikaat | CE, REACH |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 125 mm |
| Pakendi sügavus | 225 mm |
| Pakendi kõrgus | 15 mm |
| Pakendi kaal | 12,5 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |