Tootja: Xerox
Mudel: 497K13620
EAN: 0095205973013
Xerox 497K13620. Ühilduvus: VersaLink B400, Phaser 3610, Standardne sisestusvõimsus: 550 lehte, Päritoluriik: Hiina. Toetatud meediumitüübid: A4. Pakendi laius: 497,8 mm, Pakendi sügavus: 502,9 mm, Pakendi kõrgus: 233,7 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Xerox 1 bac 550 feuilles (3 max) | €289.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ühilduvus | VersaLink B400, Phaser 3610 |
| Standardne sisestusvõimsus | 550 lehte |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 497,8 mm |
| Pakendi sügavus | 502,9 mm |
| Pakendi kõrgus | 233,7 mm |
| Pakendi kaal | 4,49 kg |
| Meedia formaadid | |
| Toetatud meediumitüübid | A4 |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84439990 |