Tootja: Lexmark
Mudel: 26Z0091
EAN: 0734646526074
Lexmark 26Z0091. Ühilduvus: Lexmark MS911, MX91x, Toetatud meediumikaal(ud): 127 - 210 g/m², Standardne sisestusvõimsus: 10 lehte. Toetatud meediumitüübid: Banner. Laius: 414 mm, Sügavus: 346 mm, Kõrgus: 220 mm. Pakendi laius: 392 mm, Pakendi sügavus: 487 mm, Pakendi kõrgus: 320 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Ühilduvus | Lexmark MS911, MX91x |
| Toetatud meediumikaal(ud) | 127 - 210 g/m² |
| Standardne sisestusvõimsus | 10 lehte |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 414 mm |
| Sügavus | 346 mm |
| Kõrgus | 220 mm |
| Kaal | 550 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 392 mm |
| Pakendi sügavus | 487 mm |
| Pakendi kõrgus | 320 mm |
| Pakendi kaal | 1,6 kg |
| Meedia formaadid | |
| Toetatud meediumitüübid | banner |
| Letter-formaat | Ei |
| Legal-formaat | Ei |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84439990 |