Tootja: HP
Mudel: Q5985A
EAN: 0082916887906
HP Q5985A. Ühilduvus: HP Color LaserJet 3000, 3600, 3800 HP Color LaserJet CP3505, Maksimaalne võimsus: 500 lehte. Kaal: 5,6 kg. Pakendi kaal: 7 kg, Pakendi mõõtmed (l x s x k): 575 x 570 x 300 mm. Mõõdud (l x s x k): 398 x 450 x 140 mm, Suurus: 39,9 cm (15.7"). Standardmeedia suurused: A4, A5
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Ühilduvus | HP Color LaserJet 3000, 3600, 3800 HP Color LaserJet CP3505 |
| Maksimaalne võimsus | 500 lehte |
| Standardmeedia suurused | A4, A5 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 5,6 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi kaal | 7 kg |
| Pakendi mõõtmed (l x s x k) | 575 x 570 x 300 mm |
| Pakendi kaal | 6,99 kg |
| Pakendi mõõdud (l x s x k) | 574 x 571,5 x 299,7 mm |
| Meedia formaadid | |
| Letter-formaat | |
| Legal-formaat | |
| Muud funktsioonid | |
| Suurus | 39,9 cm |
| Mõõdud (l x s x k) | 398 x 450 x 140 mm |
| Kaal (mittemeetriline) | 5,62 kg |