Tootja: HP
Mudel: T0F27A
EAN: 0889894547521
HP LaserJet 500-sheet Output Catch Tray. Tüüp: Paberisahtel, Brändiühilduvus: HP, Ühilduvus: LaserJet Enterprise M806dn, LaserJet Enterprise M806x, LaserJet Enterprise flow MFP M830z. Laius: 495 mm, Sügavus: 419 mm, Kõrgus: 559 mm. Pakendi laius: 600 mm, Pakendi sügavus: 500 mm, Pakendi kõrgus: 505 mm. Tooteid kaubaaluse kohta: 16 tk, Kihid kaubaaluse kohta: 2 tk, Kaubaaluse brutokaal: 87 g
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Paberisahtel |
| Brändiühilduvus | HP |
| Ühilduvus | LaserJet Enterprise M806dn, LaserJet Enterprise M806x, LaserJet Enterprise flow MFP M830z |
| Maksimaalne võimsus | 500 lehte |
| Toote värv | Must |
| HP segment | Ettevõtlus, Ettevõte |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 495 mm |
| Sügavus | 419 mm |
| Kõrgus | 559 mm |
| Kaal | 1,77 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 600 mm |
| Pakendi sügavus | 500 mm |
| Pakendi kõrgus | 505 mm |
| Pakendi kaal | 4,8 kg |
| Logistika andmed | |
| Kaubaaluse brutokaal | 87 g |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 1 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 84439990 |
| Kihid kaubaaluse kohta | 2 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 16 tk |
| Aluse mõõdud (l x s x k) | 1201,4 x 1000,8 x 2169,2 mm |
| Aluse kaal | 86,6 kg |
| Aluse mõõtmed (l x s x k) | 1200 x 1000 x 2170 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta | 8 tk |