Tootja: HP
Mudel: J8J93A
EAN: 0889894213617
HP LaserJet 3x550-sheet Paper Feeder with Cabinet. Tüüp: Paberisahtel, Brändiühilduvus: HP, Ühilduvus: LaserJet Enterprise M632, MFP M633, LaserJet Enterprise Flow MFP M631, MFP M632, MFP M633. Laius: 661 mm, Sügavus: 667 mm, Kõrgus: 479 mm. Pakendi laius: 794 mm, Pakendi sügavus: 745 mm, Pakendi kõrgus: 615 mm. Tooteid kaubaaluse kohta: 3 tk, Kihid kaubaaluse kohta: 3 tk, Kaubaaluse brutokaal: 104,2 g
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
HP Alimentation papier LaserJet 3 x 550 feuilles avec cabinet | €1143.91 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Paberisahtel |
| Brändiühilduvus | HP |
| Ühilduvus | LaserJet Enterprise M632, MFP M633, LaserJet Enterprise Flow MFP M631, MFP M632, MFP M633 |
| Maksimaalne võimsus | 1650 lehte |
| Toote värv | Valge |
| HP segment | Ettevõtlus, Ettevõte |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 661 mm |
| Sügavus | 667 mm |
| Kõrgus | 479 mm |
| Kaal | 22,7 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 794 mm |
| Pakendi sügavus | 745 mm |
| Pakendi kõrgus | 615 mm |
| Pakendi kaal | 27,9 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84439990 |
| Kaubaaluse brutokaal | 104,2 g |
| Kihid kaubaaluse kohta | 3 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 3 tk |
| Aluse mõõtmed (l x s x k) | 825 x 800 x 1972 mm |
| Aluse mõõdud (l x s x k) | 825,5 x 800,1 x 1971 mm |
| Aluse kaal | 104,1 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta | 1 tk |