Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP20 |
| Võimsus | |
| AC-sisendpinge | 380 - 480 V |
| Sisendsignaali faaside arv | 3 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 240 mm |
| Sügavus | 173 mm |
| Kõrgus | 207 mm |
| Kaal | 4,18 kg |
| Pakendi sügavus | 295 mm |
| Pakendi laius | 274 mm |
| Pakendi kõrgus | 225 mm |
| Logistika andmed | |
| Päritoluriik | Hiina |