| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
V7 BAT HP ELITE X360 1030 G3 G4 BM04XL L02478-855 L02031-241 | €104.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Patarei |
| Brändiühilduvus | HP |
| Ühilduvus | Elitebook X360 1030 G3, X360 1030 G4 |
| Asenduseks | BM04XL, L02478-855, L02031-241, BM04056XL-PL |
| Päritoluriik | Hiina |
| Sertifikaat | CE |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 140 mm |
| Pakendi sügavus | 30 mm |
| Pakendi kõrgus | 325 mm |
| Pakendi kaal | 294 g |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 7300 mAh |
| Aku pinge | 56,2 V |
| Akuelementide arv | 4 |
| Aku mahtuvus | 56 Wh |