Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Patarei |
| Brändiühilduvus | HP |
| Ühilduvus | ELITEBOOK: 745 G3, 755 G3, 840 G3, 848 G3, 850 G3; HP ZBOOK 15U G3 |
| Toote värv | Must |
| Asenduseks | 5EJ42UP#ABA, 800231-141, 800513-001, CS03, CS03046XL-PL, CS03XL, T7B32AA |
| Päritoluriik | Hiina |
| Sertifikaat | CE |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 3400 mAh |
| Aku pinge | 10,8 V |
| Akuelementide arv | 3 |
| Aku mahtuvus | 37 Wh |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 310 mm |
| Pakendi sügavus | 165 mm |
| Pakendi kõrgus | 50 mm |
| Pakendi kaal | 215 g |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84732990 |