| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
V7 BAT HP ELITEBOOK 1040 G4 BE06XL 918108-855 6 CELL | €79.78 |
|
www.pure-gaming.fr |
V7 H-918108-855-V7E composant de notebook supplémentaire Batterie | €94.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Patarei |
| Brändiühilduvus | HP |
| Ühilduvus | EliteBook 1040 G4 |
| Asenduseks | BE06XL, 918108-855 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Sertifikaat | CE |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 115 mm |
| Pakendi sügavus | 30 mm |
| Pakendi kõrgus | 305 mm |
| Pakendi kaal | 342 g |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 5800 mAh |
| Aku pinge | 11,5 V |
| Akuelementide arv | 6 |
| Aku mahtuvus | 67 Wh |