| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
V7 V7 BAT HP ELITE X2 1012 G1 V7 BAT HP ELITE X2 1012 G1 | €156.74 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Patarei |
| Brändiühilduvus | HP |
| Ühilduvus | ELITE X2 1012 G1 TABLET, ELITE X2 1012 |
| Toote värv | Must |
| Asenduseks | MG04XL, 812205-001, 812060-2C1 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Sertifikaat | CE |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 110 mm |
| Pakendi sügavus | 300 mm |
| Pakendi kõrgus | 30 mm |
| Pakendi kaal | 160 g |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 4820 mAh |
| Aku pinge | 7,7 V |
| Akuelementide arv | 4 |
| Aku mahtuvus | 38 Wh |