| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
V7 BAT HP ELITEBOOK 1040 G3 BG06XL 805096-005 804175-1B1 | €80.00 |
|
eltek.lv |
V7 V7 BAT HP ELITEBOOK 1040 G3 V7 BAT HP ELITEBOOK 1040 G3 | €155.56 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Patarei |
| Brändiühilduvus | HP |
| Ühilduvus | EliteBook 1040 G3 |
| Toote värv | Must |
| Asenduseks | BG06XL, 805096-005, 804175-1B1, BG06045XL-PL |
| Päritoluriik | Hiina |
| Sertifikaat | CE |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 3780 mAh |
| Aku pinge | 11,4 V |
| Akuelementide arv | 3 |
| Aku mahtuvus | 44 Wh |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 140 mm |
| Pakendi sügavus | 330 mm |
| Pakendi kõrgus | 45 mm |
| Pakendi kaal | 250 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84732990 |