| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
V7 D-RWT1R-V7E composant de notebook supplémentaire Batterie | €74.91 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Patarei |
| Brändiühilduvus | DELL |
| Ühilduvus | XPS 13 9343, XPS 13 9350 |
| Asenduseks | JD25G, 0DRRP, 0N7T6, RWT1R |
| Päritoluriik | Hiina |
| Sertifikaat | CE |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 145 mm |
| Pakendi sügavus | 30 mm |
| Pakendi kõrgus | 335 mm |
| Pakendi kaal | 312 g |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 7030 mAh |
| Aku pinge | 7,4 V |
| Akuelementide arv | 4 |
| Aku mahtuvus | 52 Wh |